Οι προπονήσεις των Εθνικών και προ Εθνικών ομάδων για το Σαββατοκύριακο

Ανακοινώθηκαν οι προπονήσεις, τόσο των Εθνικών, όσο και των προ Εθνικών ομάδων, για το Σαββατοκύριακο 22-23/10, που θα λάβουν χώρα στο Δυτικό Κλειστό Γήπεδο του ΕΑΠΚ Ολυμπιακού Χωριού.

Σάββατο 22/10

17:30-19:00 KUMITE – Δυτικό Κλειστό Γήπεδο του ΕΑΠΚ Ολυμπιακού Χωριού, Μαραθώνιας διαδρομής, Ολυμπιακό Χωριό, Αχαρνές (αφορά τους αθλητές και αθλήτριες που είναι δηλωμένοι στην αποστολή της ΕΛΟΚ για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων στην Τουρκία και αυτούς που κατέκτησαν 1η έως 6η θέση στα τελευταία Πανελλήνια πρωταθλήματα Eφήβων, Νέων, U21 και παίδων (στην κατηγορία των 13 ετών)

19.00-20:30 Κατά-Δυτικό Κλειστό Γήπεδο του ΕΑΠΚ Ολυμπιακού Χωριού, Μαραθώνιας διαδρομής, Ολυμπιακό Χωριό, Αχαρνές (αφορά τους αθλητές και αθλήτριες που είναι δηλωμένοι στην αποστολή της ΕΛΟΚ για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων στην Τουρκία και αυτούς που κατέκτησαν 1η έως 6η θέση στα τελευταία Πανελλήνια πρωταθλήματα Eφήβων, Νέων, U21 και παίδων (στην κατηγορία των 13 ετών)

Κυριακή 23/10

12:30-14:30 KUMITE-Δυτικό Κλειστό Γήπεδο του ΕΑΠΚ Ολυμπιακού Χωριού, Μαραθώνιας διαδρομής, Ολυμπιακό Χωριό, Αχαρνές (αφορά αυτούς που κατέκτησαν 1η έως 6η θέση στα τελευταία Πανελλήνια πρωταθλήματα Eφήβων, Νέων, U21 και παίδων (στην κατηγορία των 13 ετών).